Twin Peaks- Walk With Me

19. května 2007 v 16:47 |  Film

Drama ze světa, odkud odešli andělé, je dodatečně vzniklým filmovým prologem k televiznímu seriálu Městečko Twin Peaks, jehož spletitý děj odstartovalo nalezení mrtvého těla Laury Palmerové (Sheryl Lee). Vyprávění líčící posledních sedm dní ze života středoškolské královny krásy má podobu vystupňovaného zlého snu. V "dramatu drogově závislé studentky, kterou znásilní a posléze zavraždí její schiozofrenický otec" znovu ožívá to,co bylo v seriálu...
Skvělý koktejl nestandartníchních postav, tajemné, mnohovrstevné atmosféry a příběhu, který má vizuální sílu i spoustu míst, která jsou jen naznačena a jejichž tajemství zůstanou až do konce filmu nevyřčena. Skvělé snové scény a místy až hororové momenty potěší každého milovníka tajuplných příběhů, stejně tak jako ponurá hudba Angela Badalamentiho.
Posledních sedm dní Laury Palmerové...
Ten, kdo neviděl původní seriál, bude mít možná potíže, aby postihl vše, co se před ním bude odehrávat. I tak ho čeká kvalitní zážitek a rozhodně typická "lynchovka", kdy začátek a konec nemají v ději přesně vymezené místo. Ti, kdo viděli a seriál se jim líbil mají Fire walk with me jako povinnou "četbu".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama