Iluzionista

27. prosince 2007 v 19:50 |  Film
,,Všechno,co jste viděli,je jen iluze."
( Eisenheim )
Nadaný iluzionista Eisenheim (Edward Norton) ohromuje vídeňské publikum a o jeho výjimečnosti se dozvídá také princ Leopold (Rufus Sewell). Krutý následník trůnu se rozhodne navštívit Eisenheimovo vystoupení se svou snoubenkou Sofií (Jessica Biel). Ta si brzy uvědomuje, že zná mága z dětství. Téměř zapomenutý vztah znovu ožívá a tajní milenci se rozhodnou spolu uprchnout. Následujícího dne je však Sofie nalezena mrtvá. Zdrcený Eisenheim nedbá vyšetřujícího inspektora Uhla (Paul Giamatti) a bere spravedlnost do svých rukou. Musí dokázat Leopoldovu vinu na Sofiině smrti dříve, než bude sám zničen. Nikdo netuší, že se tajemný mág teprve chystá předvést největší iluzi své kariéry... (oficiální text distributora)
Iluzionista je fantastickým příběhem lásky, která dokáže svým vlastním osobitým způsobem překonat nejen nepřízeň bohatých a mocných, ale i hranice smrti. Scénář vznikl na základě povídky Stevena Millhausera a natáčel se v Praze i na některých tuzemských zámcích.( Český Krumlov,Tábor ).
Jeden z nejlepších filmů,které jsem kdy viděla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 30. prosince 2007 v 2:59 | Reagovat

Tak to vypadá na zajímavej filmeček... :-)

2 Vendea Vendea | Web | 27. srpna 2008 v 13:15 | Reagovat

je to jeden z nejkrásnějších filmů jaké jsem kdy měla možnost vidět - viděla jsem ho snad šestkrát - prozatím - a stále mě fascinuje :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama